• Trafik Kazası Danışma
  • Trafik Kazası Danışma

Zonguldak

ALANINDA UZMAN TRAFİK KAZASI AVUKATLARI

UYARI:

Trafik kazası mağduru iseniz ' uzlaşma ' denilen bir görüşme için savcılık ya da mahkemece çağrıldığınızda uzlaşmayı kabul ederseniz sigorta şirketinden alabileceğiniz büyük tazminat bedellerini kaybedebilirsiniz. Bunun gibi bir para alıp haklarımdan feragat ettim dava açmayacağım gibi bir yazı verirseniz yine aynı tehlike vardır.

Ülkemiz için büyük bir sorun olan trafik kazaları ne yazık ki birçok kez ölümle sonuçlanmaktadır. Bu tür durumlar karşısında yakınlarını kaybeden kişiler ne yapacaklarını ve haklarını bilmemektedirler. Uygulanacak olan prosüdürler Zonguldak trafik kazası avukatı tarafından ya da davanın daha çabuk sonuçlanması için İstanbul trafik kazası avukatı bulmanız halinde onun tarafından belirlenmelidir. Çünkü bu davalar İstanbul' da daha çabuk sonuçlanabilmektedir.  Kazalardan yaralı olarak kurtulan kişilerinde iş göremeyecekleri sürelerde yaşayacakları maddi ve manevi zararların karşılanması için Zonguldak trafik kazası avukatları tarafından takip edilerek yetkili mercilerden verilen raporlar neticesinde hak edilen her şeye kazazedeye alınması sağlanmalıdır.                                                        

Trafik kazalarıyla ilgilenen avukatlar Ölüm ile sonuçlanan kazalar sonrasında vefat eden kişilerin bakmak ile zorunlu olduğu ailelerinin mağdur olmamaları adına hakları olan tazminatların karşı taraftan alınması için gerekli araştırmalar yapılmalıdır. Avukat tarafından trafik kazası tazminat için gerekli olan tüm raporlar tutularak gerekli mercilere bildirilmelidir. Davalarda kusurlu bulunan tarafın kusur boyutu belirlendiğinde kusur ne kadar fazla ise alınacak olan tazminat da o derece fazla olmaktadır. Davaların kazanılması için önemli olan araçların sigortalarının bulunmasıdır. Sigorta ile ilgili sorun yaşanmaması adına Zonguldak sigorta avukatı devreye girerek gerekli savunmaları yapmalıdır.                                          

Taraflarda kusurların belirlenmesinin ardından kaza da tazminat hak eden taraf hazırlanmış oldukları raporu hâkime sunmaktadır. Sonrasında hak edilen trafik kazası maddi manevi tazminat hakkında hâkim tarafından verilen karar ile mağduriyet ortadan kaldırılmaktadır. Tarafların mağduriyetini gidermek için verilen tazminatlar Zonguldak trafik kazası mağdurları için oldukça önemli olmaktadır. Burada şu bilgiyi paylaşmakta fayda var İnsanlarımız trafik kazası sonrası tazminat hakları ve süreçleri hakkında bilgiye sahip değiller Trafik Sigortasında Tazminatın Ödenme Süresi ve ne kadar sürede sonuçlanacağı sitemizde bu konularla ilgili bilgileri de bulabilirsiniz trafik kazası tazminatı almak ne kadar sürer ile ilgili makalemizde bilgiler paylaşılmıştır.

Zonguldak Trafik kazası danışmanlık için bizi arayabilirsiniz tüm sorularınız Avukatların tek başına sahip oldukları işlem ve haklar saklı kalmak üzere doğru bilgilendirme ile yanıtlanmaktadır trafik kaza danışmanı ile yaptığınız görüşmede sorduğunuz sorular yanıtlanır sizden herhangi bir ücret talep edilmez trafik kazası tazminatı ile ilgili tüm sorularınızı telefon ile veya mail yoluyla irtibata geçerek sorabilirsiniz.

Haberler