• Trafik Kazası Danışma
  • Trafik Kazası Danışma

Rize

RİZE TRAFİK KAZASI MAĞDURLARI

UYARI:

Trafik kazası mağduru iseniz ' uzlaşma ' denilen bir görüşme için savcılık ya da mahkemece çağrıldığınızda uzlaşmayı kabul ederseniz sigorta şirketinden alabileceğiniz büyük tazminat bedellerini kaybedebilirsiniz. Bunun gibi bir para alıp haklarımdan feragat ettim dava açmayacağım gibi bir yazı verirseniz yine aynı tehlike vardır.

Ülkemizde araç sayısının ve insan sayısının fazla olmasından dolayı özellikle büyükşehirlerde trafik kazaları çok fazla yaşanmaktadır. Kazazedenin mağdur olmaması için Rize trafik kazası avukatı ya da davanın daha çabuk sonuçlanması için İstanbul trafik kazası avukatı bulmanız gerekir. Çünkü bu davalar İstanbul' da daha çabuk sonuçlanabilmektedir. 


Kaza sonrasında kazazede eski sağlığına kavuşamayabilir.  Madden veya manevi açıdan bu durum sizlerin hayat yaşamını olumsuz etkileyebilir maddi manevi tazminat için trafik kazalarıyla ilgilenen avukatlar ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. 

 Trafik kazasında sakatlık tazminatı nasıl hesaplanır şeklinde soru yönelten vatandaşlarımız var bu sorunun cevabı kaza sonrası bilirkişi raporları belirlemektedir raporda verilen oran önemli etken olur.. Rize Trafik kazası danışmanlık için bizi arayabilirsiniz tüm sorularınız Avukatların tek başına sahip oldukları işlem ve haklar saklı kalmak üzere  doğru bilgilendirme ile yanıtlanmaktadır trafik kaza danışmanı ile yaptığınız görüşmede sorduğunuz sorular yanıtlanır sizden herhangi bir ücret talep edilmez trafik kazası tazminatı ile ilgili tüm sorularınızı telefon ile veya mail yoluyla irtibata geçerek sorabilirsiniz.

 

Haberler