• Trafik Kazası Danışma
  • Trafik Kazası Danışma

Konya

KONYA TRAFİK KAZASI AVUKATI

Kaza sonrasında sizler haklı olduğunuz takdirde yasal süreçleri koruyacağız. Alkollü araç kullanmadığınız sürece ve kasıtlı yaralanma olmadığı sürece bizlerden yardım alabilirsiniz. Bu yazımını biraz açmak gerekirse yıllar önce yaptığınız kaza sonrasında hayatınız engelleyecek olumsuz neden varsa Konya trafik kazası avukatı ya da davanın daha çabuk sonuçlanması için İstanbul trafik kazası avukatı bulmanız gerekir. Çünkü bu davalar İstanbul' da daha çabuk sonuçlanabilmektedir.  Devlet sigorta fon süreçlerini hızlı şekilde yürüten trafik kazası avukatları son yıllarda oldukça fazla etkindir.

Konya Trafik kazası danışmanlık için bizi arayabilirsiniz tüm sorularınız Avukatların tek başına sahip oldukları işlem ve haklar saklı kalmak üzere doğru bilgilendirme ile yanıtlanmaktadır trafik kaza danışmanı ile yaptığınız görüşmede sorduğunuz sorular yanıtlanır sizden herhangi bir ücret talep edilmez trafik kazası tazminatı ile ilgili tüm sorularınızı telefon ile veya mail yoluyla irtibata geçerek sorabilirsiniz.

Bu işlemler için Konya sigorta avukatı ile ya da İstanbul sigorta avukatı ile  irtibata geçmelisiniz.  

UYARI:

Trafik kazası mağduru iseniz ' uzlaşma ' denilen bir görüşme için savcılık ya da mahkemece çağrıldığınızda uzlaşmayı kabul ederseniz sigorta şirketinden alabileceğiniz büyük tazminat bedellerini kaybedebilirsiniz. Bunun gibi bir para alıp haklarımdan feragat ettim dava açmayacağım gibi bir yazı verirseniz yine aynı tehlike vardır.

Haberler