• Trafik Kazası Danışma
  • Trafik Kazası Danışma

İstanbul

TRAFİK KAZALARI SONRASI YAPILMASI GEREKEN VE NEREYE BAŞVURULMALI BİLGİ İÇİN

Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul trafik kazalarının en çok yaşandığı şehir olması bu yüzdendir gün için binlerce aracın trafikte olduğu İstanbul genelinde bir çok maddi hasarlı trafik kazaları olmakta bu kazaların bazılarında üzücü sonuçlar yaşanmakta sakat kalma veya vefat etme söz konusu da olabiliyor.  İstanbul trafik kazası bigilendirme danışmanlık teknik hizmetlerimiz hakkında Avukatların tek başına sahip oldukları işlem ve haklar saklı kalmak üzere detaylı bilgi almak için bizi telefon numaramızdan arayabilirsiniz sizin yada bir yakınınızın trafik kazası sonucu maddi manevi tazminat hakkınızı alabileceğinizi unutmayınız. Trafik kazası sonucunda en doğruyu trafik kazası davalarında bilgiye sahip avukat ile görüşerek en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Trafik kazası avukatı, trafik kazası sonucunda mağdur olmamanız açısından bazı hususlara dikkat etmenizi önermekteyiz. Örneğin; trafik kazası geçirdiniz ve en azından bilinciniz yerinizde bu durumda ilk olarak Trafik polisi eşliğinde trafik kazası belirleme tutanağını düzenlemek ve eksiklik durumunu gözler önüne sermek zorundasınız. Ceza tahkikatına etki edebilecek en önemli delillerden birisi yine kaza belirleme tutanağıdır. Trafik kazalarından sonra mağdur olmamak adına İstanbul trafik kazası avukatına danışmalı ve avukatınızın talimatları ile adım atmalısınız. Trafik kazası geçirdiniz yalnız haklarınızı bilmiyorsanız sizi zorlu bir süreç beklemektedir. Trafik kazası maddi ve manevi tazminatı için dava açmak kanunda belirlenen süre mağdurun uğradığı zararı tazmin etmek için trafik kazalarıyla ilgilenen avukatlar aracılığı ile bilgi alıp dava açabilirsiniz

 

Eğer tazminat davası açmaya yetkili olan kişi zararı ya da suçlusu öğrenmemiş ise kazanın meydana geldiği tarih itibari ile ölümde 15 yıllık yaralanmada 8 yıl bir süre geçtikten sonra dava açma hakkı zaman aşımına uğrar. Bu süreler zararı verene karşı açılacak davanın süresidir. 

İstanbul Trafik kazası danışmanlık için bizi arayabilirsiniz Avukatların tek başına sahip oldukları işlem ve haklar saklı kalmak üzere tüm sorularınız doğru bilgilendirme ile yanıtlanmaktadır trafik kaza danışmanı ile yaptığınız görüşmede sorduğunuz sorular Avukatların tek başına sahip oldukları işlem ve haklar saklı kalmak üzere yanıtlanır sizden herhangi bir ücret talep edilmez trafik kazası tazminatı ile ilgili tüm sorularınızı telefon ile veya mail yoluyla irtibata geçerek sorabilirsiniz. Sigorta avukatı, ödenmeyen sigorta primlerinin, sigorta ettirenden tahsili amacıyla icra müdürlükleri ve mahkemeleri nezdinde icra takibi prosedürlerini gerçekleştirmektedir. İstanbul sigorta avukatı, sigortacılık faaliyetine dair olarak kanunun sigorta şirketleri ve acenteleri için aradığı gerekli hukuki oluşumun araştırılıp bunlardan kaynaklanan hukuki uyuşmazlıkların çözümünü sağlamalıdır. 

UYARI:

Trafik kazası mağduru iseniz ' uzlaşma ' denilen bir görüşme için savcılık ya da mahkemece çağrıldığınızda uzlaşmayı kabul ederseniz sigorta şirketinden alabileceğiniz büyük tazminat bedellerini kaybedebilirsiniz. Bunun gibi bir para alıp haklarımdan feragat ettim dava açmayacağım gibi bir yazı verirseniz yine aynı tehlike vardır.

Haberler