• Trafik Kazası Danışma
  • Trafik Kazası Danışma

Bartın

BARTIN TRAFİK KAZASI MAĞDURLARI


Ülkemizin farklı bölgelerinde bulunan trafik kazası mağdur vatandaşlarımız için Bartın trafik kazası avukatı ya da davanın daha çabuk sonuçlanması için İstanbul trafik kazası avukatı bulmanız gerekir. Çünkü bu davalar İstanbul' da daha çabuk sonuçlanabilmektedir.  Kaza sonrasında farklı şekilde uzuv kaybı olabilir. Bu davanın etkin olması için trafik kazalarına bakan avukatlar ile göürüşerek bilgi ve yardım almak gerekir. Anadolu’nun her bölgelerinde kaza mağdurları için tazminat davası açabilirsiniz. Kaza yeri şart değildir. Acente olması yeterldir.

Bartın Trafik kazası danışmanlık için bizi arayabilirsiniz tüm sorularınız Avukatların tek başına sahip oldukları işlem ve haklar saklı kalmak üzere doğru bilgilendirme ile yanıtlanmaktadır trafik kaza danışmanı ile yaptığınız görüşmede sorduğunuz sorular yanıtlanır sizden herhangi bir ücret talep edilmez trafik kazası tazminatı ile ilgili tüm sorularınızı telefon ile veya mail yoluyla irtibata geçerek sorabilirsiniz.

UYARI:

Trafik kazası mağduru iseniz ' uzlaşma ' denilen bir görüşme için savcılık ya da mahkemece çağrıldığınızda uzlaşmayı kabul ederseniz sigorta şirketinden alabileceğiniz büyük tazminat bedellerini kaybedebilirsiniz. Bunun gibi bir para alıp haklarımdan feragat ettim dava açmayacağım gibi bir yazı verirseniz yine aynı tehlike vardır.

Trafik kazası sonrasında en çok sorulan soru ise trafik kazalarında tazminat miktari ne kadar tazminat alacağı sorulmakta insanlarımız tarafından bu sorunuzun cevabı Trafik Kazası Tazminat Hesaplama başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Haberler